Światowe Centrum Ekorozwoju Osiedle Ogrody 17A m. 9 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski | Pomoc

O FUNDACJI

Fundacja Światowe Centrum Ekorozwoju pokazuje jak dzięki ochronie środowiska

czytaj więcej...

ZMIANA FORMUŁY POKAZÓW

Uprzejmie informujemy, że od nowego roku zmieniamy formułę organizowanych

czytaj więcej...

NOWE PODEJŚCIE DO OCHRONY ŚRODOWISKA

Dotychczasowe formy promowania

czytaj więcej...

  • gmo-nie-przeszlo.jpg
  • pokaz_na_osiedlu_kuznia.jpg

polecane

Witamy serdecznie na stronie Fundacji Światowe Centrum Ekorozwoju


Oferta współpracy dla firm o profilu proekologicznym

Dotyczy: zaproszenia Pańswa firmy do udziału w konferencji na temat ekologicznych technologii połączonej z pokazem działania Państwa urządzeń

Szanowni Państwo

Doceniając wkład firm proekologicznych w działania na rzecz ochrony środowiska mamy zaszczyt zaprosić przedstawiciela Państwa firmy do wygłoszenia wykładu na temat oferowanych przez Państwa proekologicznych technologii.

Państwa przedstawiciel wystąpi w charakterze eksperta w wybranej przez siebie dziedzinie podczas konferencji na temat ekologicznych technologii. Słuchaczami konferencji będą prezydenci miast, wójtowie, burmistrzowie, radni, posłowie, osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie gospodarki i przedsiębiorstw komunalnych oraz przedstawiciele lokalnego biznesu. Będą tam także przedstawiciele mediów.

Ponieważ konferencja organizowana jest pod hasłem: "Zarabiaj i chroń środowisko"  dobrze by było gdyby Państwa przedstawiciel przedstawiając urządzenia szczególną uwagę zwrócił na ich:

  • Zalety ekonomiczne, 
  • Zalety ekologiczne, 
  • Koszty inwestycyjne (najlepiej w porównaniu do tradycyjnie stosowanych technologii), 
  • Czas zwrotu inwestycji, 
  • Możliwości finansowania inwestycji w Państwa urządzenia, 
  • Wymagania techniczne, Inne zalety omawianych technologii. 

Zdajemy sobie sprawę, że temat jest obszerny, ale dobrze by było gdyby przekazać go w możliwym skrócie. Po części oficjalnej będzie czas na rozmowy w kuluarach gdzie będzie można osobom zainteresowanym szczegółowo omówić temat, odpowiadać na pytania i nawiązywać kontakty biznesowe.

Szanując fachowość i czas poświęcony przez eksperta desygnowanego przez Państwa firmę zapewniamy, że jeśli się Państwo zdecydują na udział w konferencji to przedstawiciel Państwa firmy będzie jedynym zaproszonym ekspertem w swojej dziedzinie.

Podczas konferencji będzie możliwość zaprezentowania działania omawianych urządzeń. Zarówno w formie multimedialnej jak i na żywo poprzez prezentację przywiezionych przez eksperta urządzeń.

Udział w konferencji jest płatny 200 zł. od firmy (płatne na konto fundacji lub bezpośrednio przed konferencją).

Konferencje te umożliwiają firmom proekologicznym nawiązanie nowych kontaktów biznesowych a szerokiemu gronu słuchaczy zapoznanie się z praktycznymi aspektami wykorzystania nowych ekologicznych technologii.

Informacje na temat firm biorących dział w konferencjach umieszczane będą również na stronie internetowej naszej fundacji www.eko-logia.pl, którą odwiedza kilkaset osób dziennie. Zamieszcane tam będą zarówno informacje o firmach jak i łącza do ich stron internetowych.

Firmy zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o zgłaszanie się do nas drogą e-mailową lub telefoniczną. Mamy nadzieję, iż nasza współpraca przyniesie wszystkim wymierne efekty. Z wyrazami szacunku i nadzieją na owocną współpracę

Prezes Fundacji Światowe Centrum Ekorozwoju Sebastian Kamil Kostkowski

Filmy godne obejrzenia

Kto potrzebuje GMO ?

PSL + PO = GMO

Targi Poleko 2010 i Komtechnika 2010