Światowe Centrum Ekorozwoju Osiedle Ogrody 17A m. 9 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski | Pomoc

O FUNDACJI

Fundacja Światowe Centrum Ekorozwoju pokazuje jak dzięki ochronie środowiska

czytaj więcej...

ZMIANA FORMUŁY POKAZÓW

Uprzejmie informujemy, że od nowego roku zmieniamy formułę organizowanych

czytaj więcej...

NOWE PODEJŚCIE DO OCHRONY ŚRODOWISKA

Dotychczasowe formy promowania

czytaj więcej...

  • gmo-nie-przeszlo.jpg
  • pokaz_na_osiedlu_kuznia.jpg

polecane

Witamy serdecznie na stronie Fundacji Światowe Centrum Ekorozwoju


Propozycja współpracy dla ekologicznych ośrodków agroturystycznych

Szanowni Państwo!

Fundacja Światowe Centrum Ekorozwoju proponuje Państwu współpracę, dzięki której Państwa ośrodek stanie się atrakcyjniejszy, więcej osób będzie go odwiedzać a ich pobyt będzie bardziej urozmaicony. Nasza współpraca na pewno przełoży się na Państwa zadowolenie z własnego gospodarstwa.

W ramach współpracy:

  • Przekażemy Państwu do użytku Państwa i Waszych gości publikacje, materiały dydaktyczne i informacyjne na tematy związane z ochroną środowiska, promocją zdrowego stylu życia i działalnością charytatywną. Pokazują one jak jednocześnie żyć taniej, zdrowiej, wygodniej i ekologiczniej. 
  • Umieścimy także informacje o Państwa ośrodku na naszej stronie internetowej oraz w naszych publikacjach. 
  • Dzięki współpracy z nami w przyszłości będą Państwo także mieli możliwość zatrudnienia pomocnika nie ponosząc przy tym kosztów jego wynagrodzenia czy ubezpieczenia.

Wzbogaci i urozmaici to Państwa ofertę, pozwoli uatrakcyjnić gospodarstwo i zachęci więcej osób do przyjazdu do Was. Zaś Państwa goście na pewno miło wspominać będą ośrodek, w którym poza odpoczynkiem można się wiele ciekawego dowiedzieć. Dzięki temu z przyjemnością będą do Państwa powracać i zarekomendują Wasze gospodarstwo swym znajomym.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt z Fundacją w celu omówienia szczegółów współpracy oraz przesłanie nam opisu Państwa ośrodka (ilość osób odwiedzających Państwa w ciągu roku, ilość miejsc noclegowych, wielkość pokoi, proponowane atrakcje, opis okolicy, czy jest dostęp do telefonu, zdjęcia, ciekawostki o ośrodku i regionie oraz inne informacje, które chcielibyście Państwo zamieścić w informatorze oraz na stronach internetowych).

Z wyrazami szacunku i nadzieją na owocną współpracę Prezes Fundacji Światowe Centrum Ekorozwoju Sebastian Kamil Kostkowski

Filmy godne obejrzenia

Kto potrzebuje GMO ?

PSL + PO = GMO

Targi Poleko 2010 i Komtechnika 2010