Światowe Centrum Ekorozwoju Osiedle Ogrody 17A m. 9 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski | Pomoc

O FUNDACJI

Fundacja Światowe Centrum Ekorozwoju pokazuje jak dzięki ochronie środowiska

czytaj więcej...

ZMIANA FORMUŁY POKAZÓW

Uprzejmie informujemy, że od nowego roku zmieniamy formułę organizowanych

czytaj więcej...

NOWE PODEJŚCIE DO OCHRONY ŚRODOWISKA

Dotychczasowe formy promowania

czytaj więcej...

  • gmo-nie-przeszlo.jpg
  • pokaz_na_osiedlu_kuznia.jpg

polecane

Witamy serdecznie na stronie Fundacji Światowe Centrum Ekorozwoju


Promienniki ciepła. Promienniki ECOSUN są obecne na Polskim rynku od ponad 17 lat. Do tej pory łączna moc sprzedanych urządzeń przekroczyła 55MW, co świadczy o ich zaletach i funkcjonalności.

Ogrzewane są nimi takie obiekty jak: domy, mieszkania, biura, hale produkcyjne i magazynowe, kościoły, fermy drobiu, lakiernie i wiele innych. Promienniki elektryczne ECOSUN wykonane mogą być w różnych kolorach.

Moce promienników ECOSUN w podstawowym typoszeregu wynoszą 130, 325, 650, 1200, 2400 i 3600W - w modułach do stropów podwieszanych włącznie jak i dla pomieszczeń wilgotnych, zapylonych i wybuchowych. Na zamówienie możemy wykonać promienniki o innych wymiarach, jak i mocach. Koszt eksploatacji instalacji promiennikowej ECOSUN jest o około 30% niższy niż konwektorowej, a możliwość tygodniowo - dobowego programowania temperatury w każdym pomieszczeniu oddzielnie jeszcze bardziej obniża koszty eksploatacyjne.Koszty inwestycyjne są trzykrotnie niższe, aniżeli instalacji wodnej z kotłem gazowym.

Przy projektowaniu budynków kładzie się nacisk na jak najlepszą izolacje cieplną i najlepszy sposób ogrzewania, bo ma to bezpośredni wpływ na koszty eksploatacji konkretnego budynku. Nowym źródłem ciepła są właśnie panelowe elektryczne promienniki typu ECOSUN. Oddają one ciepło do pomieszczeń w postaci promieniowania podczerwonego.

Podobnie jak Słońce, najpierw ogrzewają ściany, przedmioty i osoby w pomieszczeniu, a dopiero później od nich ogrzewa się powietrze. Dlatego aby promienie podczerwone objęły maksymalną przestrzeń ogrzewanego pomieszczenia, trzeba mocować je na suficie.

Oferujemy grzejniki elektryczne ECOSUN w dowolnych wymiarach i mocach w zależności od życzenia Klienta. Jak i również w formie obrazów ręcznie malowanych.

Filmy godne obejrzenia

Kto potrzebuje GMO ?

PSL + PO = GMO

Targi Poleko 2010 i Komtechnika 2010